GSelector je internetový software - server systému
lze nainstalovat tak, aby byl přístupný přes internet.
Díky tomu můžete pracovat (nebo dohlížet na práci
jiných) kdykoli a kdekoli potřebujete. Klientskou část
GSelectoru můžete nainstalovat na libovolný počet
počítačů s Windows.
Díky funkci Selector2Go lze základní funkce ovládat
i pomocí internetového prohlížeče v počítači,  chytrém
telefonu nebo tabletu (např. Android, iPhone, iPad).

Více informací také na:
8BC s.r.o. Na Výsluní 312 76001 Zlín
tel.: +420 608 822 812
RCS, GSelector and Aquira are registered trademarks of Radio Computing Services, Inc.
Součástí GSelectoru je i modul pro plánování nehudebních prvků GLinker. GLinker plánuje jingly či proma se stejnou důsledností s jakou GSelector plánuje hudbu. GLinker obsahuje i funkci Related Links pomocí které lze provázat linky s naplánovanou hudbou (např. umístit promo na víkend s Joe Cockerem za každou jeho píseň nebo jingle oznamující nový song ve vysílání před každou novinkou). K jakékoliv písni, interpretovi, kategorii, jinglu atp. můžete vytvořit neomezený počet poznámek. Poznámky též mohou mít časovou platnost (např. zobrazuj se 2 týdny před Vánocemi každý večer). GSelector obsahuje též textový editor s bohatými možnostmi formátování textu.
GSelector je velmi otevřený pro import a export do systémů třetích stran. Využijte těchto vlastností pro implementaci do vašeho odbavovacího systému a dalších systémů a ušetřete si spoustu času nad rutinními úkony, jako je posílání playlistu, dvojité zadávání songů, reporty atd.
Samozřejmostí je možnost vygenerování reportu odehrané hudby pro autorské organizace.
A to není vše ...
Změna je život - změna je
GSelector je vybaven řadou nástrojů, které Vám umožňují kontrolovat různé aspekty tvorby vysílání - přehledně a na jednom místě vidíte nejhranější songy, interprety či atributy.
Jednoduše a snadno řídíte rotace jednotlivých kategorií songů.
Rozsáhlé analýzy vám umožní zjistit vše o naplánovaném playlistu.
Množství definovatelných reportů pokryje jakoukoli potřebu dostat
ze systému něco „ven“.
Systém automaticky načítá hudební testy (research) a převádí je na atributy, kterými lze následně korigovat plánování vysílání.
GSelector je multistaniční nástroj, tj. v jedné databázi můžete vytvářet libovolný počet stanic, mezi kterými lze sdílet nastavení
či kopírovat playlist.
Knihovna songů je společná pro všechny stanice, tj. každý song zadáváte pouze jednou! Atributy songů můžete nastavit globální
nebo staniční.
Plánování více stanic je snadné - můžete plánovat všechny naráz.
GSelector také pohlídá, aby se stejný song nehrál v témže čase na více stanicích.
GSelector obsahuje patentované plánovací jádro, díky kterému je hudební plánování snažší, než kdykoli bylo. Navíc vytváří přirozenější playlist.
Stačí vytvořit schémata hodin, zadat songy, jejich atributy a GSelector bude plánovat na základě jejich přirozených požadavků.
Máte stále vše pod kontrolou. Rotace, tempo, či zvuk stanice řídíte pouhým pohybem posuvníků. Hrajeme málo česky? Jednoduše přidáme na intenzitě českých písní a výsledek se okamžitě projeví.
GSelector vždy najde vhodný song na každou pozici - nikdy nenechá nenaplánovanou pozici.
Selector od RCS je považován za průmyslový standard v hudebním plánování již více než 40 let. RCS GSelector je jeho nástupcem, představuje novou generaci softwaru pro plánování rádia. Nejen že je přizpůsoben současným požadavkům, ale přináší i zcela nový pohled na hudební plánování.
Objevte cílové plánování
GSELECTOR
hudby
Jedna knihovna, mnoho
stanic
Větší kontrola nad vaším
formátem
Pracujte odkudkoliv
kdekoliv
8BC, CARTMASTER, RADIOMASTER a AIRBACK jsou ochranné známky společnosti 8BC s.r.o. ©1997-2018 8BC s.r.o. Všechna práva vyhrazena.